• 2.jpg
  • 3.jpg
  • 1.jpg
  • 4.jpg

Kostka granitowa

Kostka granitowa jest idealnym materiałem na budowę dróg, podjazdów i ścieżek ogrodowych.

Jej głównymi zaletami są:

Estetyka. Świetnie harmonizuje niemal z każdym otoczeniem. Dzięki różnorodności kolorów i rozmiarów mamy możliwość tworzenia nieskończenie wielu oryginalnych i niepowtarzalnych aranżacji. Z uwagi na swój kształt i niepowtarzalność każdej kostki, układanie alejek z granitu daje nieskończenie wiele kombinacji ułożenia wzorów. Dzięki temu każde miejsce ma swój niepowtarzalny urok i charakter. Dodajac naszemu otoczeniu prestiżu i wyjątkowości.

Trwałość. Kostka granitowa jest praktycznie wieczna. Jest odporna na mróz, słońce i wodę.Jest praktycznie niezniszczalna, nie traci wraz z upływem lat walorów estetycznych i technicznych. Dotychczas przetrwały niektóre drogi starożytnego Rzymu z niej zbudowane. W razie potrzeby kostkę granitową można w łatwy sposób zdemontować i ułożyć ponownie. Mogą to zrobić nawet wnuki lub prawnuki.

Ekologia i naturalność. Produkt jest w stu procentach naturalny. Nie zawiera dodatków chemicznych, dzięki czemu w naszym otoczeniu panuje harmonia z naturą.

Ekonomia. Biorąc pod uwagę czas użytkowania kostki granitowej okazuje się, że jest ona rozwiązaniem tańszym od innych.

Nasza firma współpracuje z producentami kostki granitowej, dlatego możemy zaproponować państwu produkt najwyższej jakości po jak najnizszej cenie. Wybrana i zamówiona przez państwa kostka jest dostarczana bezpośrednio od producenta na miejsce robót.

 

Rodzaje kostek granitowych:

Rozmiar (cm)
Wydajność (m2)
Zastosowanie
4 / 6
~ 7 , 5
ścieżki, opaski, ruch pieszy
7 / 9
~ 5 , 5
lekki ruch samochodowy
9 / 11
~ 4 , 5
średni ruch samochodowy
15 / 17
~ 2 , 5
auta ciężkie

 

 
Kostka granitowa szara
Kostka granitowa szaro ruda
Kostka granitowa ruda
Kostka granitowa czerwona
Kostka granitowa czarna

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko / nazwa firmy:
Twój email:
Telefon kontaktowy:
Wiadomość: